CleanPest Hakkımızda Sayfası

CleanPest, 1998 yılından beri zararlı haşere ve kemirgen kontrolünde, profesyonel hizmet anlayışı ve uzman ekibiyle sizlere hizmet veren sektörde öncü bir kuruluştur. CleanPest sektörde meydana gelen tüm yeniliklere öncülük eden ar-ge çalışmaları ile, en gelişmiş haşere ve kemirgen kontrol sistemlerini kullanarak en etkin çözümler üretmektedir.

Haşere kontrol sistemlerinde BAYER, BASF gibi dünya lideri firmaların deneyimlerini ve teknik bilgilerini kullanan CleanPest, kadrosunda yer alan deneyimli personelinin de eğitimine son derece önem vererek, peryodik olarak gerçekleştirdiği eğitim faaliyetleri ile her zaman en mükemmeli yakalamayı temel ilke edinmiştir. Ayrıca CleanPest, haşere ve kemirgen kontrolünde, Dünya Sağlık Örgütü, T.C Sağlık Bakanlığı ve Uluslararası Haşere Kontrol Birliği’nin onayladığı, çevre ve insan sağlığına zararlı olmayan, ilaç ve sistemler kullanmaktadır.

İnsan sağlığını tüm maddi kazanımların üstünde tutan CleanPest, zararlı tüm haşere ve kemirgenleri etkisiz hale getirerek, çevre ve sağlık konusunda doğaya yarar sağlamayı ve bu sayede hayat standartlarını yükselterek, yaşamı daha konforlu bir hale getirmeyi misyon edinmiştir.

Neden CleanPest

Çünkü CleanPest sadece haşere ve kemirgen kontrolü yapan bir firmadır. Başka hiçbir ek faaliyet konusu olmayan, kurumsal varlığına ve müşterilerine saygı duyan, öncü bir kuruluştur. Sektörde on yılı geride bırakan CleanPest, bugüne kadar müşterilerini memnun etmeyecek hiçbir hizmet sunmamıştır. Bugün dünyada ve Türkiye’de her gün binlerce insanın rahatlıkla ve güvenle tercih ettiği CleanPest’i tercih ederek haşere kontrol hizmeti almanızdaki nedenler;

» İlaçlama yapılacak ortamda gerekli hijyenin sağlanması,

» Kemirgen, sürüngen ve diğer haşerelerin vereceği görsel rahatsızlık,

» Ortamdaki böceklerin gıda maddelerine mikrop bulaştırmalarını engellemek,

» Ortama gelen misafir ve müşterilerin rahatsızlık duymaması,

» Bahçemizdeki veya evimizdeki bitkilerin zarar görmemesini engellemek,

» Ortamda bulunan insanların böcekler tarafından fiziksel zarara uğramasına engel olmak,

CleanPest Kalite Politikası

Araştırma ve Geliştirme ile sürekli kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahip olan ve yapmış olduğu ticari faaliyetlerle toplumsal yaşama katkı sağlamayı hedef edinen CleanPest, aşağıdaki kalite politikasına her zamanda ve durumda bağlı kalmaktadır.

» Sürekli eğitim ile dünya teknolojisini takip etmek

» Sektörel öncülük ve geliştirici rekabeti sağlamak

» Kurumsal varlığını, kalite sistemlerini ve verimliliğini devamlı artırmak

» Uygulamada kanunlara tam ve koşulsuz uymak

» En kaliteli, insan ve çevre sağlığına zararsız ilaç ve sistemler kullanmak

» Garantili çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini artırmak

» Uyguladığı çözümleri, bilimsel olarak değerlendirmek ve raporlamak

CleanPest Müşteri Memnuniyeti Politikası

» Müşteri, yeni müşteri kazanmamızda veya kaybetmenizde çok önemli rolü olan, en önemli varlık sebebimizdir.

» Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman, en etkin çözümler bulur ve kendilerine değer verdiğimizi, onlara hissettiririz.

» Yapamayacağımız veya etkin sonuç alamayacağımız hiçbir iş için müşterilerimize söz vermeyiz.

» Müşterilerimize ürün veya hizmetlerimizi sattıktan sonra da memnun edecek hizmetler sunarız.

» Müşterilerimiz arasında, kişisel veya sektörel ayrımcılık yapmayız. Tüm müşterilerimizin koşulsuz olarak, kaliteli hizmet almak hakkına sahip olduğunu unutmayız.

» Müşterilerimizin duygu ve düşüncelerini anlama ve onların talepleri doğrultusunda, onları en memnun edecek çözümleri bulmamız gerektiği bilinciyle hareket ederiz.

» Tüm müşterilerimize “CleanPest benim için en doğru olan düşünür ve en uygun çözümü bulur” dedirtecek bir güven duygusuyla yaklaşırız.