Apartman ve Site Programı Çok Daha Etkili ve Ekonomik

Yapılan gözlemler insanların toplu olarak yaşadığı apartman ve sitelerde haşere ve kemirgenlere daha sık rastlandığını göstermektedir. Özellikle bahçeli apartman ve site yaşamında haşere ve kemirgenler büyük sorunlar teşkil etmektedir.

Haşere ve kemirgen istilasına uğramış bir apartman veya sitedeki tek bir daireye uygulanan ilaçlama kısa vadede sorunu çözümlemekle birlikte, uzun vadede bir etki sağlamamaktadır. Çünkü merdiven boşluğu, sığınak, kalorifer dairesi, bahçe ve havalandırma boşluğu gibi ortak kullanım alanlarında yuvalanmış haşere ve kemirgenler, ilaç uygulaması yapılmış bir daireye, ilacın etkisi geçtikten sonra tekrar rahatlıkla girebilmektedirler.

Bu sorunlarla karşılaşmamanın en iyi çözüm yolu, site veya apartmana toplu olarak ilaç uygulaması yapılmasıdır. Böylece ortak kullanım alanları dahil olmak üzere her yönden ilaç uygulanan alanda bir daha asla haşere ve kemirgene rastlamak mümkün olmayacaktır.

Site veya apartmanların toplu olarak ilaçlanmasının bir diğer kazanımı ise daha düşük maliyetli olmasıdır. Hem zaman hem de maliyet açısından müşterilere önemli kazanımlar sunan toplu ilaçlama hizmetimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.